Medarbetare

Chefredaktör
Johan Rietz
johan@trafikmagasinet.nu
0709-74 94 01

Stephan Fasth
stephan.fasth@gmail.com
0722-186 715

Henrik S Järrel
henriksjarrel@gmail.com
070-693 47 00

Annelie Johansson
redaktionen@trafikmagasinet.nu

Toni Schönfelder
toni@schonfelder.se
0760-164078

Anders Ekstedt
anders@ekstedts.com
0704-931808

Redaktionen
Dennis Johansson
dennis@trafikmagasinet.nu
0709-74 94 00

Vi söker en säljande reporter Du ska ha ett intresse för transportbranschen och tycka om att träffa och prata med människor. Arbetet är fritt och stimulerande, tidigare säljerfarenhet är meriterande, du behöver inte vara utbildad journalist men ha lite ”talang” för att skriva. Vi ser gärna 60+ sökanden. Låter det som det kan vara intressant? Slå en signal till Dennis Johansson 070-74 71 497.

Distribution Post

Distribution Citymail